Baterie Panasonic VW-VBT190 1950mAh 3,6V Li-ion, akumulátor pro digitální videokamery
| Kód: | 1950VBT190 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 531 Kč |
| Cena bez DPH: | 439 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Baterie pro digitální kameru
| Panasonic HC-250EB |
| Panasonic HC-550EB |
| Panasonic HC-727EB |
| Panasonic HC-750 |
| Panasonic HC-750EB |
| Panasonic HC-757 |
| Panasonic HC-770EB |
| Panasonic HC-989 |
| Panasonic HC-V110 |
| Panasonic HC-V110GK |
| Panasonic HC-V110MGK |
| Panasonic HC-V210 |
| Panasonic HC-V210GK |
| Panasonic HC-V210M |
| Panasonic HC-V210MGK |
| Panasonic HC-V270 |
| Panasonic HC-V520 |
| Panasonic HC-V520GK |
| Panasonic HC-V520M |
| Panasonic HC-V520MGK |
| Panasonic HC-V720 |
| Panasonic HC-V720GK |
| Panasonic HC-V720M |
| Panasonic HC-V720MGK |
| Panasonic HC-V777 |
| Panasonic HC-VX870 |
| Panasonic HC-VX878 |
| Panasonic HC-VX989 |
| Panasonic HC-VXF1 |
| Panasonic HC-VXF999 |
| Panasonic HC-W570 |
| Panasonic HC-W580 |
| Panasonic HC-W850EB |
| Panasonic HC-WX979 |
| Panasonic VXF-999 |
Nahrazuje originál baterie Panasonic VW-VBT190
| Kategorie produktu | akumulátor do kamery |
| Značka zařízení | Panasonic |
| náhrada za orig. akumulátor | VW-VBT190 |
| Kapacita (mAh, Ah) | 1940 mAh |
| Napětí | 3.6 V |
| Technologie | Li-Ion |
| Jmenovitá energie | 6,98W |
| Barva | černá |
| Možnost dobíjení | ANO |
| Cena bez DPH: | 356 Kč |
| Cena s DPH | 431 Kč |
| Cena bez DPH: | 472 Kč |
| Cena s DPH | 571 Kč |
| Cena bez DPH: | 366 Kč |
| Cena s DPH | 443 Kč |
| Cena bez DPH: | 475 Kč |
| Cena s DPH | 575 Kč |
| Cena bez DPH: | 366 Kč |
| Cena s DPH | 443 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 550 Kč |
| Cena s DPH | 666 Kč |
| Cena bez DPH: | 302 Kč |
| Cena s DPH | 365 Kč |
| Cena bez DPH: | 275 Kč |
| Cena s DPH | 333 Kč |
| Cena bez DPH: | 596 Kč |
| Cena s DPH | 721 Kč |
| Cena bez DPH: | 550 Kč |
| Cena s DPH | 666 Kč |
| Cena bez DPH: | 576 Kč |
| Cena s DPH | 697 Kč |
| Cena bez DPH: | 380 Kč |
| Cena s DPH | 460 Kč |
| Cena bez DPH: | 550 Kč |
| Cena s DPH | 666 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| Cena bez DPH: | 700 Kč |
| Cena s DPH | 847 Kč |
| Cena bez DPH: | 475 Kč |
| Cena s DPH | 575 Kč |
| Cena bez DPH: | 307 Kč |
| Cena s DPH | 371 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 798 Kč |