Duální nabíječka pro baterie Nikon EN-EL3 / EN-EL3e umožňuje nabíjet dvě baterie současně. Ideální řešení pro fotografy – rychlé, praktické a vhodné i na cesty.
| Kód: | 888202409 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 444 Kč |
| Cena bez DPH: | 367 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nabíjejte 2 baterie současně
Tato duální nabíječka pro baterie Nikon EN-EL3 a EN-EL3e umožňuje nabíjet dvě baterie najednou,
což výrazně šetří čas a zajišťuje nepřetržitý provoz při focení.
ideální pro:
Nabíječka podporuje napájení přes USB:
maximální flexibilita při použití
Kompatibilní fotoaparáty
Vhodné pro modely:
Nabíječka je určena pro:
👉 standardní baterie pro DSLR Nikon
| Materiál: | plast / kov |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 66 g |
| Rozměry (D x Š x V): | 9 x 7,2 x 2,5 cm |
| Konektory: | 1x micro USB port |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí: | 5 V / 2 A |
| Výstupní proud: | max. 0,7 A |
| Výstupní stejnosměrný proud: | 8,4 V / 0,5 A |
| Počet slotů pro baterie: | 2 |
| LCD displej: | ANO |
| Obsah dodávky: |
|
| Cena bez DPH: | 367 Kč |
| Cena s DPH | 444 Kč |
| Cena bez DPH: | 375 Kč |
| Cena s DPH | 454 Kč |
| Cena bez DPH: | 367 Kč |
| Cena s DPH | 444 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| Cena bez DPH: | 410 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |