Nabíječka 12010782 pro vysavač Bosch - neoriginální kvalitní příslušenství pro akumulátorové úklidové zařízení dalších značek
| Kód: | 889001985 |
| Výrobce: | TopTechnology |
| Cena s DPH: | 555 Kč |
| Cena bez DPH: | 459 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Spolehlivá nabíječka pro vysavače Bosch s označením 12010782 je ideálním řešením pro nahrazení původního napájecího adaptéru. Zajišťuje bezpečné a stabilní nabíjení baterie vysavače, což prodlužuje jeho životnost a zajišťuje bezproblémový provoz.
Díky kvalitní konstrukci a přesné kompatibilitě je vhodná jako náhradní nebo záložní nabíječka pro domácí použití.
Vhodná pro modely a značky
| Aya ASPIMULTI007 | Bosch BBHF214R/04 | Bosch BCHF216S/03 |
| Beko VRT61814 VB | Bosch BBHF214R/05 | Bosch BCHF216S/04 |
| Beko VRT61814 VR | Bosch BBHF216/01 | Bosch BCHF216S/05 |
| Bosch BBH2P14L | Bosch BBHF216/02 | Bosch BH214LB/04 |
| Bosch BBH2P14L/04 | Bosch BBHF216/03 | Bosch BHN16L/01 |
| Bosch BBH2P14L/05 | Bosch BBHF216/04 | Bosch BHN16L/04 |
| Bosch BBH214LA/01 | Bosch BBHF216/05 | Domo DO215SV |
| Bosch BBH214LA/03 | Bosch BBHL21435 | Domo DO1045SV |
| Bosch BBH214LA/04 | Bosch BBHL21435/03 | Essentiel B EAB 142 |
| Bosch BBH214LA/05 | Bosch BBHL21435/04 | Gorenje SVC144FBK |
| Bosch BBH214LB/01 | Bosch BBHL21435/05 | Gorenje SVC144FW |
| Bosch BBH214LB/03 | Bosch BCHF2BST/01 | Grundig GMN9080 |
| Bosch BBH214LB/05 | Bosch BCHF2BST/03 | Grundig VCH9630 |
| Bosch BBHF2PARQ/01 | Bosch BCHF2BST/04 | Grundig VCH 9930 |
| Bosch BBHF2PARQ/02 | Bosch BCHF2BST/05 | Grundig VCR2330 |
| Bosch BBHF2PARQ/03 | Bosch BCHF2MX16/01 | Grundig VHC9629 |
| Bosch BBHF2PARQ/04 | Bosch BCHF2MX16/02 | Hoover FJ120RW2 011 |
| Bosch BBHF2PARQ/05 | Bosch BCHF2MX16/03 | Moulinex MS6543WH |
| Bosch BBHF214B/01 | Bosch BCHF2MX16/04 | Moulinex MS6545W |
| Bosch BBHF214B/04 | Bosch BCHF2MX16/05 | OBH Nordica EO6545NO |
| Bosch BBHF214B/05 | Bosch BCHF216B/01 | Proline Handy 14LIT |
| Bosch BBHF214G/01 | Bosch BCHF216B/02 | Rowenta RH6543WH |
| Bosch BBHF214G/03 | Bosch BCHF216B/03 | Rowenta RH6545WH |
| Bosch BBHF214G/04 | Bosch BCHF216B/04 | Rowenta RH6547WH |
| Bosch BBHF214G/05 | Bosch BCHF216B/05 | Tefal TY6545RH |
| Bosch BBHF214R/01 | Bosch BCHF216S/01 | Zelmer ZVC015ZQ/00 |
| Bosch BBHF214R/03 | Bosch BCHF216S/02 |
Nahrazuje originální nabíječku s označením
| Bosch 12010782 |
| Bosch K12S180050G |
| Gorenje 602727 |
| Grundig 9178017759 |
| Grundig 9178062917 |
| Siemens 12010782 |
| Barva: | černá |
|---|---|
| Hmotnost: | 89 g |
| Délka: | 1,5 m |
| Rozměry (D x Š x V): | 8,5 x 4,6 x 6,7 cm |
| Konektory: | 1x Eurozástrčka (úhel 90°), 1x zásuvný konektor (kulatý, rovný) |
| Vstup síťového adaptéru: | 100-240 V / 0,35 A |
| Výstupní napětí: | 18 V / 0,5 A |
| Výstup DC: | 18 V / 0,5 A |
| Moc: | 0,9 W |
| Rozměry nabíječky: | 8,5 x 4,6 x 6,7 cm |
| Typ zástrčky: | typ C (CEE 7/16) “Euro zástrčka” |
| Obsah dodávky: |
|