Kompaktní nabíječka Bosch AL 2404 určená pro nabíjení Ni-Cd a Ni-MH baterií 7,2–18V. Ideální jako náhrada originální nabíječky pro starší aku nářadí Bosch.


| Kód: | AL2404 |
| Výrobce: | MC-Pro |
| Cena s DPH: | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Nabíječka Bosch AL 2404 je určena pro starší typy akumulátorů používané v aku nářadí Bosch,
konkrétně Ni-Cd a Ni-MH baterie v rozsahu 7,2V až 18V.
Jedná se o klasickou „standardní“ nabíječku, která:
Na rozdíl od moderních Li-Ion nabíječek:
👉 není určena pro Li-Ion baterie
👉 pracuje s nižším nabíjecím proudem
Výhody
✔ kompatibilní s Bosch AL 2404 a 2607225184
✔ vhodná pro Ni-Cd a Ni-MH baterie
✔ široký rozsah napětí 7,2–18V
✔ jednoduché a spolehlivé nabíjení
✔ ideální náhrada za původní nabíječku
Technické parametry
Vhodná pro:
👉 jedná se o základní nabíječku s jednoduchým nabíjecím režimem (cca 0,4 A)
Proč koupit tuto nabíječku?
👉 ideální náhrada za původní Bosch AL 2404
👉 řešení pro starší aku nářadí
👉 jednoduché a bezproblémové použití
👉 cenově dostupná alternativa
Nabíječka pro baterie a AKU nářadí s označením:
| Bosch 2 60 7335 249 | Bosch 2 607 335 278 | Bosch 2 610 909 020 | Bosch BH-744 |
| Bosch 2 607 335 021 | Bosch 2 607 335 279 | Bosch 2 610 910 400 | Bosch BH-974 |
| Bosch 2 607 335 031 | Bosch 2 607 335 280 | Bosch 2 610 910 405 | Bosch BH-974H |
| Bosch 2 607 335 032 | Bosch 2 607 335 374 | Bosch 2 610 995 883 | Bosch BH-974L |
| Bosch 2 607 335 033 | Bosch 2 607 335 375 | Bosch 3670 | Bosch BH-974N |
| Bosch 2 607 335 035 | Bosch 2 607 335 376 | Bosch 261091405 | Bosch BH1204 |
| Bosch 2 607 335 037 | Bosch 2 607 335 378 | Bosch 2607335082 | Bosch BH1214H |
| Bosch 2 607 335 054 | Bosch 2 607 335 395 | Bosch 2607335083 | Bosch BH1214L |
| Bosch 2 607 335 055 | Bosch 2 607 335 414 | Bosch 2607335090 | Bosch BH1214MH |
| Bosch 2 607 335 071 | Bosch 2 607 335 415 | Bosch 2607335097 | Bosch BPT1004 |
| Bosch 2 607 335 072 | Bosch 2 607 335 416 | Bosch 2607335098 | Bosch BTP1005 |
| Bosch 2 607 335 073 | Bosch 2 607 335 429 | Bosch 2607335163 | Bosch CSD 14 |
| Bosch 2 607 335 081 | Bosch 2 607 335 430 | Bosch 2607335190 | Bosch GDR 4 V |
| Bosch 2 607 335 082 | Bosch 2 607 335 437 | Bosch 2607335192 | Bosch GDR 4 V-LI |
| Bosch 2 607 335 089 | Bosch 2 607 335 442 | Bosch 2607335215 | Bosch H1214N |
| Bosch 2 607 335 097 | Bosch 2 607 335 445 | Bosch 2607335216 | Bosch HDI 244 |
| Bosch 2 607 335 107 | Bosch 2 607 335 446 | Bosch 2607335274 | Bosch IDI 244 |
| Bosch 2 607 335 108 | Bosch 2 607 335 448 | Bosch 2607335437 | Bosch PLI 14 |
| Bosch 2 607 335 109 | Bosch 2 607 335 454 | Bosch 2607335533 | Bosch PSB 14,4 V-i |
| Bosch 2 607 335 118 | Bosch 2 607 335 455 | Bosch 2607335534 | Bosch PSR 140 |
| Bosch 2 607 335 142 | Bosch 2 607 335 463 | Bosch 2607335535 | Signode 12V |
| Bosch 2 607 335 143 | Bosch 2 607 335 465 | Bosch 2607335536 | Spit 14.4V |
| Bosch 2 607 335 144 | Bosch 2 607 335 469 | Bosch 2607335587 | Spit HDI 220 |
| Bosch 2 607 335 145 | Bosch 2 607 335 471 | Bosch Angle Exact 17 | Spit HDI 244 |
| Bosch 2 607 335 148 | Bosch 2 607 335 487 | Bosch Angle Exact 22 | Spit SDI 9,6 |
| Bosch 2 607 335 149 | Bosch 2 607 335 509 | Bosch Angle Exact 23 | Spit SDI 96 |
| Bosch 2 607 335 151 | Bosch 2 607 335 510 | Bosch Angle Exact 29 | Baterie pro 100 & 200 |
| Bosch 2 607 335 152 | Bosch 2 607 335 528 | Bosch Angle Exact 30 | Baterie pro BXT10 & 13 |
| Bosch 2 607 335 153 | Bosch 2 607 335 532 | Bosch Angle Exact 40 | Baterie pro CLT100 |
| Bosch 2 607 335 158 | Bosch 2 607 335 533 | Bosch Angle Exact 50 | Baterie pro CMT 200 |
| Bosch 2 607 335 160 | Bosch 2 607 335 536 | Bosch Angle Exact 60 | Baterie pro LS-T200“ |
| Bosch 2 607 335 171 | Bosch 2 607 335 537 | Bosch Angle Exact 75 | Baterie pro OR-T 50 |
| Bosch 2 607 335 172 | Bosch 2 607 335 538 | Bosch B-8230 | Baterie pro STB61 & 63 |
| Bosch 2 607 335 180 | Bosch 2 607 335 542 | Bosch B-8308 | Baterie: Bosch 2 607 335 264 |
| Bosch 2 607 335 185 | Bosch 2 607 335 561 | Bosch BAT001 | Baterie: Bosch 2 607 335 275 |
| Bosch 2 607 335 210 | Bosch 2 607 335 562 | Bosch BAT011 | Baterie: Bosch 2 607 335 611 |
| Bosch 2 607 335 216 | Bosch 2 607 335 587 | Bosch BAT025 | Baterie: Bosch 2 607 335 619 |
| Bosch 2 607 335 230 | Bosch 2 607 335 637 | Bosch BAT026 | Baterie: Bosch 2 607 335 655 |
| Bosch 2 607 335 241 | Bosch 2 607 335 645 | Bosch BAT038 | Baterie: Bosch 2 607 335 669 |
| Bosch 2 607 335 243 | Bosch 2 607 335 676 | Bosch BAT040 | Baterie: Bosch 2 607 335 699 |
| Bosch 2 607 335 244 | Bosch 2 607 335 678 | Bosch BAT0408 | Baterie: Bosch 1617S0004W |
| Bosch 2 607 335 246 | Bosch 2 607 335 680 | Bosch BAT041 | Baterie: Bosch BAT025 |
| Bosch 2 607 335 250 | Bosch 2 607 335 684 | Bosch BAT043 | |
| Bosch 2 607 335 252 | Bosch 2 607 335 685 | Bosch BAT045 | |
| Bosch 2 607 335 254 | Bosch 2 607 335 686 | Bosch BAT046 | |
| Bosch 2 607 335 260 | Bosch 2 607 335 688 | Bosch BAT049 | |
| Bosch 2 607 335 261 | Bosch 2 607 335 692 | Bosch BAT100 | |
| Bosch 2 607 335 262 | Bosch 2 607 335 694 | Bosch BAT119 | |
| Bosch 2 607 335 263 | Bosch 2 607 335 696 | Bosch BAT120 | |
| Bosch 2 607 335 264 | Bosch 2 607 335 707 | Bosch BAT139 | |
| Bosch 2 607 335 266 | Bosch 2 607 335 709 | Bosch BAT140 | |
| Bosch 2 607 335 268 | Bosch 2 607 335 711 | Bosch BAT159 | |
| Bosch 2 607 335 272 | Bosch 2 607 336 002 | Bosch BAT160 | |
| Bosch 2 607 335 273 | Bosch 2 607 355 014 | Bosch BAT180 | |
| Bosch 2 607 335 274 | Bosch 2 609 200 306 | Bosch BAT181 | |
| Bosch 2 607 335 276 | Bosch 2 610 909 013 | Bosch BAT189 |
Nahrazuje originální nabíječky: Bosch 2607225184, Bosch AL 2404, Bosch AL2404
NABÍJÍ POUZE BATERIE S TECHNOLOGIÍ ČLÁNKŮ Ni-MH, nebo Ni-CD
s napětím 7,2V 9,6V 10,8V 12V 14,4V 18V 24V
!!!POZOR!!!
je vhodná pouze pro baterie s kontakty usazanými způsobem - viz. obrázek 2.
| Materiál: | plast |
|---|---|
| Barva: | černý |
| Hmotnost: | 304 g |
| Rozměry: | 14 × 7,5 × 7 mm |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí: | 100 - 260 V |
| Výstupní napětí: | 7,2 V / 1,5 A |
| Výstupní stejnosměrný proud: | 7,2 V / 1,5 A |
| Počet slotů pro baterie: | 1 |
| Moc: | 120 W |
| Typ zástrčky: | typ C (CEE 7/16) „Euro zástrčka“ |
| Obsah dodávky: |
|
| Cena bez DPH: | 550 Kč |
| Cena s DPH | 666 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 498 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Cena s DPH | 498 Kč |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| Cena bez DPH: | 464 Kč |
| Cena s DPH | 562 Kč |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| Cena s DPH | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 459 Kč |
| Cena s DPH | 555 Kč |
| Cena bez DPH: | 642 Kč |
| Cena s DPH | 777 Kč |
| Cena bez DPH: | 766 Kč |
| Cena s DPH | 927 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 798 Kč |