Nabíječka pro DMW-BLC12E, DMW-BLC12 + adaptér 12V do auta
Externí nabíječka je vhodná pro baterie s typovým označením DMW-BLC12E, DMW-BLC12 a další. Nabíječku můžete používat i v automobilu s CL zásuvkou 12 V.
kliknutím zvětšíte
Nabíječka baterií PANASONIC DMW-BLC12 + CL 12V
ks
Kód:NA23519
Výrobce:TopTechnology
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
Vstupní napětí:
AC 100~240V, 50/60Hz
Výstupní napětí:
DC 8,4V
Nabíjecí proud:
500mA
Rozměry (délka x šířka x výška):
47x33x98mm
Hmotnost:
80g
Part. number:
DMW-BLC12E
DMW-BLC12
Vhodná pro:
Panasonic Lumix DMC-GH2
Panasonic Lumix DMC-GH2H
Panasonic Lumix DMC-GH2HK
Panasonic Lumix DMC-GH2K
Panasonic Lumix DMC-GH2S
 externí nabíječka baterií
 díky své velikosti a hmotnosti je nabíječka ideální pro cestování
 sada obsahuje síťový adaptér 230V a napájecí adaptér do auta (12V )
 nabíječ je vybaven procesorem, který řídí dobíjení.
Související zboží - Nabíječka pro DMW-BLC12E, DMW-BLC12 + adaptér 12V do auta
Baterie Panasonic DMW-BLC12 1000mAh
Náhradní baterie DMW-BLC12 1000mAh pro fotoaparáty Panasonic Lumix. Kvalitní Li-Ion akumulátor ...
Dostupnost: Skladem
ks
Cena bez DPH:440
Cena s DPH532
Zboží ze stejné kategorie - Nabíječka pro DMW-BLC12E, DMW-BLC12 + adaptér 12V do auta